Duurzame mobiliteit voor àlle gezinnen blijft een speerpunt voor de Gezinsbond. 

Reeds sedert februari 2016 kunnen àlle gezinnen die lid zijn van de Gezinsbond een "Lijnkaart" aankopen met 10% spaarkorting!  De Lijnkaart is geldig voor 10 ritten (1 rit = maximum 60 minuten) op alle bussen en trams van De Lijn, uitgezonderd deze op de Limburgse "snellijnen".

In februari 2017 stijgt de prijs van de Lijnkaart naar 15 Euro, onze leden krijgen vanaf dan 1,50 Euro korting in hun online portemonnee.

 


Wij maken graag voor u even een kleine vergelijking tussen de verschillende vervoersbewijzen die je kan gebruiken bij De Lijn, maar laten de abonnementen even buiten beschouwing want die zijn uiteraard voor dagelijks gebruik het goedkoopst:

- biljet enkele rit (in het voertuig of de Lijnwinkel): 3,00 Euro
- SMS-ticket: per rit betaal je 2,00 Euro (+ eventuele kosten voor de GSM-operator)
- M-ticket (via een app die je moet downloaden op je GSM met internetverbinding): per rit betaal je 1,80 Euro
- Lijnkaart via Gezinsbond: per rit betaal je 1,35 Euro

Een rit die je betaalt met een Lijnkaart aangekocht bij de Gezinsbond is dus maar liefst 55% goedkoper dan het gewone ticketje dat je in de bus/tram/metro of in de Lijnwinkel koopt, 32,5% goedkoper dan een SMS-ticket en 25% goedkoper dan een M-ticket!  Je kan de Lijnkaart ook met meerdere personen gebruiken, bijvoorbeeld als je met enkele vrienden of vriendinnen dezelfde rit maakt.  Je ontwaardt dan de Lijnkaart zoveel maal als er personen meerijden...  De Lijnkaart verliest zijn waarde daarenboven niet na een bepaalde periode!


 

Leden van de Gezinsbond hebben zo dus wéér een extra voordeel!

De Lijnkaart is beschikbaar in het lokale verkooppunt van de Gezinsbond Grimbergen.  Wil jij er als lid van onze afdeling één of meerdere aankopen, neem dan vooraf even contact op met Godelieve om zeker te zijn van de beschikbaarheid van de Lijnkaart (in geval van tijdelijke onbeschikbaarheid vermijd je zo een nutteloze verplaatsing en tijdverlies)!

Lokaal verkooppunt Grimbergen:
Godelieve De Smedt
Bokspoel 9 - Grimbergen
Tel: 02 270 97 09
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.